Tüm dünyayla birlikte Türkiye'de de e-ticaretin önlenemez bir yükselişi olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Çoğu insan bilgisayarlarından, cep telefonlarından veya tabletlerinden e-ticaret siteleri yardımıyla ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünlerini müşterilerine geleneksel yöntemlerle ulaştırmak yerine, dijital dünyaya ayak uydurarak e-ticareti seçen firmalar için özel e-ticaret projeleri gerçekleştiriyoruz.


        Diğer tüm web tasarım ve yazılım işlerimizde olduğu gibi E-ticaret projelerimizde de e-ticaret sitenizi mobil uyumlu olarak tasarlarız. Akıllı telefonlar, tabletler ve tüm mobil cihazlarda e-ticaret siteniz üzerinden satış gerçekleştirebilirsiniz.


Nasıl Başlarız ?


        Müşterinin e-ticaret sitesinden olan beklentilerini öğrenerek, bir fiyat ve zaman planlaması yaparız. Anlaşmaya varıldığı taktirde mevcut teklif bedelinin %50 kadarını tahsil ederek çalışmalara başlarız.


        E-ticaret yazılımı hazırlanıp, banka onay süreçlerinden geçtikten sonra örnek ödeme işlemleri ve sipariş takip sonuçlarını inceledikten sonra %50'lik kısmı da tahsil ederek e-ticaret sistesini yayına alırız.
Çalışma Süreci
Planlama


        Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak kesin teslim süresi belirlenir ve en iyi çalışma planlaması yapılarak müşteriyle fikir alışverişinde bulunulur. İşinizin aciliyetine göre fiyat performans dengesi değişiklikler gösterebilir. Zamanında teslim edemeyeceği işleri asla kabul etmeyiz
Yapım Süreci


        Planlanan teslim süresi içerisinde projeyi teslim etmek için yoğun bir çalışmaya başlar, Çalışma süresi boyunca her düzenleme müşteri ile teyitleşilerek ilerler, böylece proje sonuca doğru ilerlerken sürprizlerle karşılaşmazsınız.
Yayınlama


        Yoğun çalışmanın sonucu ortaya çıkan projeniz yayına alınır, artık dijital medyanın gücünden faydalanabilirsiniz. Yaptığımız her projenin yanında teknik destek hizmetini ücretsiz olarak sürdürmekteyiz. Dijital kimliğiniz bizim için önemlidir.

İyi bir web sitesi tasarımının kurumunuza faydaları,
- Her şeyden önce kurumsal bir imaj çizersiniz. Bu kullanıcılar için daha güvenilir bir görünümdür.- Arama motorlarındaki yükselişiniz rekabet ortamı ile daha iyi mücadele etmenizi sağlayacaktır.- Etkinlikleriniz veya ürünleriniz hakkında yapacağınız duyurularda kullanıcılara erişim daha kolay hale gelecektir. Böylece maliyetleriniz de daha düşük olur.- Müşterilerinizin nerede olduğunun bir önemi kalmayacak çünkü dijital pazarlama dünyası sayesinde herkese eşit uzaklıkta olacaksınız. Dolayısıyla potansiyel müşteri alımınız da artacaktır.- E-ticaret çözümlemeleri ile satışlarınız yukarı çekilir ve gece gündüz demeden web siteniz kazandırmaya devam eder. 
    Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünebilirsiniz veya mevcut web sitenizi güncel bir şekilde tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uyumlu olarak tasarlatmak isteyebilirsiniz. 
 
Ototeknik Otomasyon Yazılım Ototeknik Otomasyon Yazılım
Ototeknik Otomasyon Yazılım